Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

15.05.2018 - IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Ilość zdjęć: 10

Spotkanie na OSiR w Rozdrażewie rozpoczęliśmy od solidnej rozgrzewki. Na hasło ,,start" 63 przedszkolaków wybiegło w maratonie aby jak najprędzej pokonać wyznaczony dystans ( w tym roku wynosił 100 metrów). Zaangażowanie dzieci było ogromne, dlatego wszystkie w pełni zasłużyły na dyplomy i medale.Gratulujemy!!!

pokaż więcej »

26.04.2018 - zajecia otwarte w grupie Pszczółek

Ilość zdjęć: 6

Temat zajęć: Kajtek szukał wiosny - wzbogacenie zasobu wiedzy na temat aktualnej pory roku poprzez zastosowanie różnorodnych form aktywności muzycznej, plastycznej i ruchowej. stwarzanie sytuacji sprzyjających aktywizowaniu myślenia i doskonalenie sprawności umysłowych.

pokaż więcej »

25.04.2018 - Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Biedronek

Ilość zdjęć: 6

,,Podróżujemy po Polsce" pod takim tytułem odbyły się zajęcia,których celem było: nabywanie poczucia przynależności narodowej, rozpoznawanie charakterystycznych cech wybranych regionów Polski, aktywne uczestniczenie w zabawach i zajęciach ruchowych oraz współdziałanie w grupie.

pokaż więcej »

19.04.2018 - Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Motylków

Ilość zdjęć: 6

Temat zajęć: Spotkanie z Wiosną. Wykorzystywanie i tworzenie okazji do poznania rzeczywistości przyrodniczej poprzez obserwowanie, odkrywanie, działanie.Kształtowanie umiejętności dokonywania prostych operacji umysłowych: porównywania i wnioskowania.

pokaż więcej »