Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

Biedronkowe przygotowania do świąt wielkanocnych

Ilość zdjęć: 10

Biedronki przygotowywały się do świąt. Robiły różne ozdoby, z pomocą mam przygotowywały swoje koszyczki. Na koniec z p. Iloną i p. Moniką upiekły i udekorowały babeczki wielkanocne.

pokaż więcej »

Dbamy o zdrowie

Ilość zdjęć: 8

W tygodniu ,,Dbania o zdrowie” Biedronki brały udział w zajęciach z gimnastyki z panią Edytą – nauczycielką wychowania fizycznego z Dobrzycy . Kolejnego dnia poznały zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej z którymi zapoznała ich mama Bartka - p. Edyta.

pokaż więcej »

Zabawy matematyczne u ,,Mrówek"

Ilość zdjęć: 4

Dzieci z grupy “Mrówki” w czwartek 28 marca brały udział w zabawach matematycznych. Porządkowały w kolejności cyfry, segregowały i przeliczały figury geometryczne oraz zapisywały ich ilość; układały z patyczków wybrane figury; przypinały klamerki i zliczały ich ilość; przy pomocy fasolek sprawdzały swą orientację na kartce papieru. Wszyscy dobrze się bawili a na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

pokaż więcej »

30.03.2017 - ,,Pszczółki" poznają różne zawody

Ilość zdjęć: 4

W dniu 30.03.2017r. Pszczółki wybrały się na wycieczkę do sklepu DINO w Rozdrażewie. Wizyta w sklepie spożywczym związana była z tygodniowym tematem: ,, Poznajemy różne zawody”. Podczas spaceru dzieci poznały także pracę florystyki, farmaceuty oraz listonosza.

pokaż więcej »

27.03.2017 - Zabawy matematyczne u Pszczółek

Ilość zdjęć: 4

Ile kropek ma biedronka?, Kto przeniósł więcej kropek?, Ile kropek wskazują kostki? - tego typu zadania rozwiązywały przedszkolaki.Spisali się bardzo dobrze za co w nagrodę otrzymali dyplomy ,,Mistrz liczenia"

pokaż więcej »