Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

Zabawy matematyczne u ,,Mrówek"

Ilość zdjęć: 4

Dzieci z grupy “Mrówki” w czwartek 28 marca brały udział w zabawach matematycznych. Porządkowały w kolejności cyfry, segregowały i przeliczały figury geometryczne oraz zapisywały ich ilość; układały z patyczków wybrane figury; przypinały klamerki i zliczały ich ilość; przy pomocy fasolek sprawdzały swą orientację na kartce papieru. Wszyscy dobrze się bawili a na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

pokaż więcej »

30.03.2017 - ,,Pszczółki" poznają różne zawody

Ilość zdjęć: 4

W dniu 30.03.2017r. Pszczółki wybrały się na wycieczkę do sklepu DINO w Rozdrażewie. Wizyta w sklepie spożywczym związana była z tygodniowym tematem: ,, Poznajemy różne zawody”. Podczas spaceru dzieci poznały także pracę florystyki, farmaceuty oraz listonosza.

pokaż więcej »

27.03.2017 - Zabawy matematyczne u Pszczółek

Ilość zdjęć: 4

Ile kropek ma biedronka?, Kto przeniósł więcej kropek?, Ile kropek wskazują kostki? - tego typu zadania rozwiązywały przedszkolaki.Spisali się bardzo dobrze za co w nagrodę otrzymali dyplomy ,,Mistrz liczenia"

pokaż więcej »

20.03.2017 - Uczniowie z ZSP z Nowej Wsi w naszym przedszkolu

Ilość zdjęć: 5

Uczniowie klasy II z ZSP z Nowej Wsi przedstawili przedszkolakom inscenizację wiersza Juliana Tuwim pt. ,,Rzepka". Uczniowie potrafili rozbawić małych widzów.Było bardzo śmiesznie i wesoło. Dziękujemy!!!

pokaż więcej »

17.03.2017 - Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Biedronek

Ilość zdjęć: 5

Zaproszeni goście aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Byli kroplą deszczu, rysowali elementy pasujące do lata, uczyli się tańca w stylu hinduskim a na koniec wspólnie z dziećmi czarowali przyjście wiosny w improwizacji tanecznej ,,Motyli" do muzyki A. Vivaldiego,,Wiosna".

pokaż więcej »