Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

16.10.2018 - przedstawienie pt. ,,To największe jest szaleństwo, nie znać słowa bezpieczeństwo"

Ilość zdjęć: 5

Aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki ,,Maska" odwiedzili nasze przedszkole. Celem spektaklu było zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania się w domu, na drodze i w wolnym czasie. Uczył jak należy się zachować w niecodziennych sytuacjach. Podkreślał znaczenie asertywności wobec nieznajomych osób oraz ostrożności.

pokaż więcej »

01.07.2018 - Dni Gminy Rozdrażew

Ilość zdjęć: 5

Dzieci z grupy Biedronek zaprezentowały na Dniach Gminy Rozdrażew taniec japoński, hiszpański, piracki oraz ,,Wspomnień czar".

pokaż więcej »

19.06.2018 - DZIEŃ BEZ ZABAWEK!!!

Ilość zdjęć: 4

Celem akcji było szukanie alternatywnych form zabawy, rozwijanie twórczości i kreatywności, wspieranie uzdolnień plastycznych, rozwijanie sprawności manualnej dzieci, inspirowanie dzieci do poszukiwania nowych form zabawy oraz integracja dzieci w grupie.Dzieci miały same organizować sobie przestrzeń w sali według własnego pomysłu. Przedszkolaki od razu wzięły się do pracy. Do ich dyspozycji były zgromadzone wcześniej pudła kartonowe, klej, nakrętki, butelki, nieograniczone ilości taśmy klejącej, ścinki materiałów czyli wszystko to, co przeciętny człowiek uważa za bezużyteczne. Dzieci miały mnóstwo pomysłów i nie trzeba im było podpowiadać, co mogą zrobić. A co zrobiły i jak się bawiły popatrzcie sami!!!

pokaż więcej »