Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

22.02.2019 - wycieczka do Masztalarni

Ilość zdjęć: 7

Celem wycieczki do Masztalarni w Rozdrażewie było zapoznanie się z wystawą starych sprzętów gospodarstwa domowego. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały eksponaty, którymi posługiwano się w dawnych czasach. Wysłuchały też krótkiej prelekcji na temat historii swojej miejscowości. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Rozdrażew przeprowadziły także dla przedszkolaków warsztaty plastyczne. Każde dziecko wykonało filcową zakładkę do książki wg własnego pomysłu.

pokaż więcej »

21.02.2019 - Pierwsze próby gry na keyboardzie

Ilość zdjęć: 3

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu p. Karolinę Król, która zaprezentowała grę na keyboardzie. Dzieci wspólnie z naszym gościem śpiewały znane piosenki oraz podejmowały próby gry na instrumencie. Dzieci były zachwycone!!!

pokaż więcej »

08.01.2019 - Balik karnawałowy

Ilość zdjęć: 14

Clown Ruphert i Rico zapewnili mnóstwo atrakcji przedszkolakom. W programie pt. ,,Karnawałowe tańce połamańce" dominowała cudowna zabawa, tańce i konkursy z mnóstwem nagród i gażetów cyrkowych. Całość baliku uświetniły deszcze baniek mydlanych, deszcz banknotów oraz wyrzutnie confetii.Na zakończenie chętne przedszkolaki mogły skorzystać z malowania włosów i brokatowej posypki. Było wspaniale!!!

pokaż więcej »