Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie

Galeria

19.06.2018 - DZIEŃ BEZ ZABAWEK!!!

Ilość zdjęć: 4

Celem akcji było szukanie alternatywnych form zabawy, rozwijanie twórczości i kreatywności, wspieranie uzdolnień plastycznych, rozwijanie sprawności manualnej dzieci, inspirowanie dzieci do poszukiwania nowych form zabawy oraz integracja dzieci w grupie.Dzieci miały same organizować sobie przestrzeń w sali według własnego pomysłu. Przedszkolaki od razu wzięły się do pracy. Do ich dyspozycji były zgromadzone wcześniej pudła kartonowe, klej, nakrętki, butelki, nieograniczone ilości taśmy klejącej, ścinki materiałów czyli wszystko to, co przeciętny człowiek uważa za bezużyteczne. Dzieci miały mnóstwo pomysłów i nie trzeba im było podpowiadać, co mogą zrobić. A co zrobiły i jak się bawiły popatrzcie sami!!!

pokaż więcej »

15.05.2018 - IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Ilość zdjęć: 10

Spotkanie na OSiR w Rozdrażewie rozpoczęliśmy od solidnej rozgrzewki. Na hasło ,,start" 63 przedszkolaków wybiegło w maratonie aby jak najprędzej pokonać wyznaczony dystans ( w tym roku wynosił 100 metrów). Zaangażowanie dzieci było ogromne, dlatego wszystkie w pełni zasłużyły na dyplomy i medale.Gratulujemy!!!

pokaż więcej »

26.04.2018 - zajecia otwarte w grupie Pszczółek

Ilość zdjęć: 6

Temat zajęć: Kajtek szukał wiosny - wzbogacenie zasobu wiedzy na temat aktualnej pory roku poprzez zastosowanie różnorodnych form aktywności muzycznej, plastycznej i ruchowej. stwarzanie sytuacji sprzyjających aktywizowaniu myślenia i doskonalenie sprawności umysłowych.

pokaż więcej »